top of page

O NÁS

1_face_stories.png

Kedysi dávno, sme ako každý z Vás, začali evidovať nástup LED technológie. Nová technológia nás fascinovala a natoľko zaujala, že sme sa rozhodli sa jej venovať o niečo viac. Kúpou prvých LED žiaroviek to začalo. Pamätáte sa na ne? Modro-fialové svetlo bolo pre nás všetkých niečo nové. K tomu nižšia spotreba energie, vyššia životnosť a pocit z niečoho nového. Preto sme tak nejak nevedomky začali byť možno až posadnutý LED žiarovkami. Používali sme ich všade. Postupom času sme ale zistili že ako každá v tom čase nová technológia má svoje muchy.

 

Každý deň nás začalo štvať, prečo tie LED žiarovky nesvietia silnejšie. Prečo tak dlho nevydržia? Preto sme začali túto problematiku študovať ešte viac. Zistili sme a naučili sa o tejto technológii z dostupných zdrojov všetko potrebné. Mnoho hodín testov a dokonca mesiacov, kde sme nechali nonstop svietiť nové  žiarovky ktoré sme si objednali, nás stále viedli k niečomu novému a ešte lepšiemu. Našli sme technológiu  ktorá konečne vyhovovala našim požiadavkám. Mnohé testovania v reálnych podmienkach nám ukázali, že sme našli to, čo sme celý čas hľadali. 

 

Jedného dňa sme sa rozhodli spraviť rázny krok!

Rozhodli sme sa vybudovať vlastnú spoločnosť a nazvali sme ju Luxury LED Lights. Chceli sme  využiť naše znalosti a pomôcť aj ďalším ľuďom poskytnúť pocit z nového osvetlenia vozidla či ich bytu alebo domu. Tiež sme chceli aj ostatným ľuďom ušetriť náklady spojené so spotrebou elektrickej energie a častým vypaľovaním žiaroviek v ich autách. Veď čo je lepšie ako pocit že ste spravili niečo pre seba a ušetrili ste náklady za osvetlenie.

Možno už len pocit z nového, krajšieho a hlavne bezpečnejšieho svetla. Založili sme preto stránku na Facebooku, aby sa o riešení problému s osvetlením dozvedelo čo najviac ľudí, aby sme dokázali pomôcť každému. 

 

Výsledkom toho bolo, že za rok existencie našej Facebook stránky sme do tohoto momentu získali viac ako 5,500 fanúšikov, pomohli stovkám ľudí s ich problémami so slabým osvetlením a ušetrili nemalé finančné prostriedky za elektrinu. Spolupracujeme s viacerými profesionálnymi spoločnosťami v oblasti predajov automobilov, garážových osvetlení, kancelárií, detailingov, showroomov, barbershopov či iných prevádzok ktoré potrebujú pri svojom povolaní skutočne kvalitný zdroj svetla ktorý ma vysokú svietivosť, životnosť a záruku. 

 

Až nakoniec ste sa dostali práve Vy až k nám, kde čítate tieto riadky, a my si plne uvedomujeme ako nás naša práca každý deň baví a napĺňa nás len vďaka Vám. Pretože ako sme už nie raz spomenuli, len vďaka Vám to dáva zmysel a len vďaka Vám môžeme ďalej rásť a prinášať Vám len to najlepšie čo momentálne LED technológia ponúka. Preto poďte spolu s nami aj Vy do sveta LED a spoznajte skutočný zážitok, kvalitu a jedinečnú starostlivosť u zákazníkov. Pretože u nás to kúpou LED žiaroviek nekončí ale naopak, práve začína.

Ste pripravený?

Tak poďme na TO!

 

S úctou Váš tím Luxury Led  

LUXURY LED LIGHTS
STORY
luxury LED lights LOGO.jpg
bottom of page